На початку XX століття у Костянтинівці існувала початкова публічна школа. Навчання в ній проводилося польською мовою. Вивчалися такі предмети: історія, релігія, польська мова, географія, природознавство, арифметика та геометрія, малювання, співи. Директором школи працював поляк Круль.

Навчалися тут діти і українців, і поляків. Стосунки між ними були дружними. Учні із задоволенням відвідували начальний заклад. За свідченням старожилів, їх у школі харчували: на обід виділяли дві скибки хліба зі смальцем та гербату (чай). На перервах діти з учителями грали в цікаві ігри та вивчали польські приказки, вірші, пісні.

У 1939 році, коли прийшли совєти, приміщення школи було спалене.

З 1940 року навчання дітей організоване в одній із кімнат хати жительки села Павлішеної Н.В. Вчителем працював молодий спеціаліст Кліщевніков, але доля його була трагічною: на очах у дітей його зв’язали "лісові хлопці” і відвели в невідомому напрямку... І дотепер ніхто не знає, де його могила.

Після звільнення села від німецько-фашистських окупантів навчання організували в старому будинку, залишеному польською сім’єю. Зі спогадів перших вчителів, Войтюк О.С., Скобюк К.А., які приїхали до Костянтинівки у 1945 році, картина була невтішною. Селяни допомогли обладнати дві класні кімнати. Навчання проводилось у три зміни. Хоч у селі нараховувалось 45 хат, школу відвідувало понад 100 учнів, більшість з яких переростки, які не вміли ані читати, ані писати.

У 1950 році з допомогою сільської громади було організовано семирічну школу (добудували декілька класних кімнат). Станом на 1955 рік у школі працювало вісім вчителів.

З вересня 1957 року по 1984 рік на посаді директора школи працювала вчитель української мови та літератури Якимюк Тетяна Матвіївна. Під її керівництвом побудували приміщення сучасної школи, яка була введена в експлуатацію у 1968 році. Навчальний заклад був розрахований на 180 учнів. У школі навчалося більше 200 дітей, тому наповнюваність класів становила від 32 до 37 школярів.

У 60-70 роках навчальний заклад поповнився новими кваліфікованими кадрами: Котик Н.Д.(вчитель математики), Поліщук О.Н. (вчитель української мови), Кузьменко М.В. (вчитель фізичної культури і праці), Гришканич В.І. (вчитель фізики), Філоненко М.І. (вчитель біології та хімії),  Войтюк С.М. (вчитель іноземної мови).

З 1984 року шкільний колектив очолював Шеруда В.І.

У 90-х роках побудовано спортивний зал. Після чорнобильської катастрофи добудували нову їдальню. Одну з класних кімнат переобладнано під актову залу.

З лютого 2000 року на посаді директора працює Корень Г.В.